آقای منصوریان گرانترین تیم تاریخ لیگ برتر را نسوزانی!

[ad_1]

استقلال امسال یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ برتر است. تیمی مثلا شبیه به استقلالی که با قلعه نویی در لیگ پنجم شد یا همان تیم کخ که با خود منصوریان سیزدهم لیگ شد. اصلا شاید مثل سپاهان امیر که قهرمان لیگ شدند.

به گزارش نامه نیوز ، این استقلال و سابقه مربیگری منصوریان اما هراس انگیز است. او حالا 3 یار بزرگسال ، بیشتر از سهمیه اش خریده. منصوریان همیشه نشان داده از جوان ها بهتر بازی می گیرد. ولی این بار تیمی بسته که حالا مجبوراست باز قلم روی نام جوانانش بکشد. نکته عجیبتر البته بر می گردد به فلسفه فوتبالی منصوریان. او که عادت کرده فوتبالی نتیجه گرا و بدون مالکیت بازی کند. آن وقت تا توانسته بازیکن بازیساز خریده است. حالا خودش هم نمی داند دقیقا برنامه آینده اش چیست. می خواهد تیمش را با فوتبال مالکانه به زمین بفرستد یا قرار است باز فرصت طلب بازی کند.

او در مسیر این هیجان کشنده خریدن بازیکن ، چند سرمایه آبی ها مثل حق دوست و برزای را از این تیم پرانده و شاید باز هم در ادامه چند نفری دیگر قربانی شوند. در حالی که حالا یکی مثل علی دایی از آتیه هایی که منصوریان برای فوتبال ساخته در تیم جدیدش سایپا هم بازی می گیرد.

منصوریان که سال قبل دید این هزینه های بی پایه چه بلایی سر تیمش آورد ، امسال دوباره تیمی بسته که حالا می توان پیش بینی کرد گرانترین تیم تاریخ فوتبال ایران باشد. حالا او دیگر با این همه هزینه ، فرصت سال قبل را هم ندارد. اما این قماری است که خودش انتخاب کرده . باید امیدوار باشد برگش برنده شود.

باختن منصوریان غیر از اقلا 30 میلیاردی که دود می کند ، بازنده کردن مکتب امید بستن به نسل جدید مربیان است. مربیانی که قرار بود منصوریان لیدرشان باشد و او خودش را شاگرد ارشد کی روش معرفی می کرد!

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *