حضور دوباره فرد جنجالی در اردوی اروپایی پرسپولیس/ یک اوکراینی دیگر در راه است؟!

[ad_1]

یکی از حامیان مالی تیم پرسپولیس که فصل گذشته در جنجال‌های مربوط به خرید اوکراینی ها نقش داشت، باز هم در اردوی اروپایی این تیم حاضر بود.

تیم پرسپولیس اردوی ۱۲ روزه ای در اوکراین برگزار کرد اما به دلیل عدم وجود خبرنگاران و اینکه مسئولان این باشگاه اجازه حضور اصحاب رسانه را در این اردو ندادند اتفاقات عجیبی که رخ داده رسانه ای نشد.

به گزارش نامه نیوز، فارغ از درگیری بازیکنان و هواداران پرسپولیس با بازیکنان تیم استال که به تازگی فیلم آن منتشر شده، حضور یک فرد متمول در این سفر هم از نکات عجیبی است که باید به آن پاسخ داده شود.

این فرد روز گذشته همراه با پرسپولیسی ها از اوکراین به تهران بازگشت تا دوباره همه یاد ماجرای خرید دو اوکراینی بی کیفیت بیفتند.

سال گذشته پرسپولیس با دخالت همین فرد به اردوی جنجالی اوکراین رفت و ۲ بازیکن بی کیفیت اوکراینی به پرسپولیس آمدند که حتی تا پایان فصل در این تیم نماندند.

مشخص نیست مسئولان باشگاه پرسپولیس که اتفاقات فصل گذشته را به خوبی لمس کرده اند چطور باز هم حاضر شدند که این فرد (و شخص دیگری که در اوکراین حضور داشت و حتی در دیدار با سفیر ایران در اوکراین هم حاضر شد) همراهشان باشند.

از آنجا که قرمزها می توانند یک بازیکن خارجی دیگر (زیر 23 سال) جذب کنند بعید نیست باز هم شاهد حضور یک بازیکن بی کیفیت اوکراینی در جمع قرمزها باشیم!

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *