دیدار اصولگرایان مجلس با «روحانی» درباره کابینه دوازدهم

[ad_1]

عضو فراکسیون ولایی مجلس از دیدار اعضای فراکسیون متبوع خود با رئیس جمهور برای رایزنی درباره کابینه دوازدهم خبر داد.

محسن کوهکن عضو  فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی؛ با اشاره به انتخاب کمیته‌ای در فراکسیون متبوع خود برای تعامل با دولت برای انتخاب کابینه دوازدهم، گفت: فراکسیون ولایی مجلس در جلساتی که به منظور بررسی کابینه دوازدهم برگزار کرد بنا را بر همکاری و تعامل با دولت قرار داده است.
 
به گزارش نامه نیوز، وی تصریح کرد: با انتخاب کمیته‌ای 15 نفره در فراکسیون ولایی تلاش می‌شود در فرآیند انتخاب وزاری دولت دوازدهم تعامل و همکاری مناسبی شکل گیرد.
 
عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: در چند روز آینده اعضای کمیته 15 نفره و برخی از اعضای فراکسیون با حجت الاسلام روحانی دیداری خواهند داشت تا در همین زمینه رایزنی‌های لازم را داشته باشند.
 
سید حسین نقوی‌حسینی سخنگوی فراکسیون ولایی مجلس پش از این از تشکیل کمیته‌ای 15 نفره در فراکسیون متبوع خود برای تعامل با دولت برای انتخاب اعضای کابینه دوازدهم خبر داده و گفته بود که محمد دهقانی، ابوالفضل حسن بیگی، محسن کوهکن، عبدالرضا مصری، نصرالله پژمانفر، جبار کوچکی نژاد، احمد علیرضابیگی، محمدمهدی مفتح،کمال الدین شهریاری، حسینعلی شهریار، سیدعلی ادیانی، علی محمدشاعری، محمدمهدی زاهدی، نادر قاضی پور و محمود بهمنی عضو این کمیته هستند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *