محسنی اژه‌ای : فکر می کنم فتنه جدید در پیش است / بعد از هر تخریبی علیه سپاه ، یک اقدام خطرناک اتفاق افتاده / بنی صدر مغرور به رأی که مردم، نهادها را تخریب می کرد

[ad_1]

امروز که آمریکا به یک نحو کری می‌خواند و نهادهای انقلابی، سپاه، دستگاه قضایی و عناصر انقلاب از لسان برخی مسئولین تحقیر می‌شوند، به گمانم یک توطئه جدید در پیش است.

معاون اول قوه‌قضائیه گفت :«در اوایل انقلاب می‌بینیم که یک بنی صدری پیدا می شود که خودخواه است و مغرور به رأی اکثریت مردمی است که نمی‌داند به رئیس جمهور رای دادند تا نماینده مردم و نظام باشد و مشکلات را حل کند.» 

به گزارش نامه نیوز، بخش هایی از سخنان او را در خطبه های نماز جمعه به انتخاب نامه نیوز بخوانید:

* بحران موسسات مالی و اعتباری حاصل دولت گذشته است 

* تجربه ثابت کرده که بعد از هر تخریبی علیه سپاه و برخی عناصر انقلابی، یک اقدام خطرناک اتفاق افتاده است.

* امروز که تخریب علیه سپاه، بسیج، افراد موثر و دستگاه قضایی شدت گرفته و به تجربه گذشته که نگاه می‌کنم فکر می‌کنم فتنه جدید و اقدام جدید در پیش است. 

* امریکا یه جور کرکری می خواند بعضی کشورهای غربی دیگریه جورکرکری می خوانند در منطقه آرایش نظامی می گیرند.

* افرادونهادهای انقلابی و سپاه و دستگاه قضایی بعضا از لسان مسئولین تحقیر می‌شوند.

* همکاری می کنیم دولت بتواند از رکود خارج شود و در تورم افزایشی نداشته باشیم.

* تلاش می کنیم دولت بتواند در مقابل مفسدان بایستد.

* شاهد هستیم که در پرونده تعاونی‌های اعتباری که بدون هیچ نظارتی از وزارت تعاون سابق مجوز گرفته اند چه مشکلاتی برای مردم، دولت، بانک مرکزی و قوه قضاییه به وجود آمده است.

* به بیش از چند صد نفر مجوز داده شده و رها شده اند اما حتی یک بار وزارت تعاون که بعدها با وزارت کار ادغام شد مورد سوال قرار نگرفت.

* قوه قضاییه در تلاش است تا جایی که امکان دارد حقوق مردم استیفا شود.

* از دولت و مجلس هم در این زمینه کمک می‌خواهیم.

 
* در اوایل انقلاب می‌بینیم که یک بنی صدری پیدا می شود که خودخواه است و مغرور به رأی اکثریت مردمی است که نمی‌داند به رئیس جمهور رای دادند تا نماینده مردم و نظام باشد و مشکلات را حل کند.

* یک بنی‌صدر خودخواه و مغرور پیدا می‌شود و مردم را تخریب می‌کند و می‌گوید اینها چماق به دست هستند و عناصر و نهادها را تخطئه می‌کند. بجای تمرکز بر جنگ وارد حاشیه‌ها می‌شود. در همین دانشگاه تهران چه‌ها که نکردند. همه جریان‌های ضد انقلاب زیر چتر بنی صدر که تا دیروز با هم اختلاف داشتند، جمع می‌شوند و بنی صدر هم مغرور به رأی که مردم، مردم و نهادها را تخریب و تحقیر می‌کند و احساس می‌کند که مثل اینکه خطری در پیش است.

* برخی از این تخریب‌ها از زبان یک شخصی مثل رییس جمهور وقت و تریبون‌های رسمی مسائل بیان می‌شود و بعد می‌بینیم که اتفاقات سال 60 بوجود می‌آید و ترورها راه می‌افتد و هزاران انسان را به خاک و خون می‌کشند و وضعیت همین طور ادامه دارد تا اینکه به خاطر آن جنایت‌ها، وحدت مردم بیشتر شد. چند صباحی مجدداً با یک ترفند جدید تخریب‌ها را شروع کردند و قضایای دهه 70 اتفاق افتاد. بعد از آن مردم دوباره متوجه شدند سپس دشمن با ترفند جدید آمد و اتفاقات سال 88 ایجاد شد.

* امروز که تخریب علیه سپاه، بسیج، افراد موثر و دستگاه قضایی شدت گرفته و به تجربه گذشته که نگاه می‌کنم فکر می‌کنم فتنه جدید و اقدام جدید در پیش است. امروز که آمریکا به یک نحو کری می‌خواند و نهادهای انقلابی، سپاه، دستگاه قضایی و عناصر انقلاب از لسان برخی مسئولین تحقیر می‌شوند، به گمانم یک توطئه جدید در پیش است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *